Životopis

Anders se narodil a vyrůstal v Kodani (Dánsku) a je dnes znám coby zpěvák, skladatel a channeler hudby. Ale takhle to všechno nezačalo.

Kariéru začal jako hlavní zpěvák rock-popové skupiny Paris Paris. Po nějakém čase Anders pocítil touhu po skutečném hudebním vzdělání, a tak se rozhodl pro „klasickou cestu“.

Byl přijat na Royal Danish Academy of Music (Královskou dánskou hudební akademii) v Kodani a promoval jako klasický zpěvák, učitel zpěvu a dirigent.

Zpíval se sborem Královské dánské opery, sborem Dánského rádia a cestoval po celém světě se seskupením a cappella Musica Ficta. Přesto po nějakém čase cítil, že ho nenaplňuje zpěv pouze klasické hudby, která je nádherná a velmi silná, avšak v zásadě vyjadřuje vědomí, které zde vládlo před několika staletími.

A proto ukončil své prestižní povolání, odstěhoval se z Dánska a vstoupil do nové neznámé fáze svého života. Místo aby zpíval pro druhé, nechal hudbu, aby se postupně sama zformovala, následoval svou intuici. Tento velmi osobní proces brzy vedl k vydání prvního Andersova alba s názvem Lemurian Home Coming a poté ještě několika dalších.

“Lemurian Home Coming” mezitím vyšlo ve více než 60 zemích po celém světě. Jeho dvě nejnovější alba „Dream Of The Blue Whale“ a „My World“ jsou vydána ve spolupráci s jeho partnerkou Cacinou Meadu.

Dnes je Anders mezinárodně znám pro svou jedinečnou interdimenzionální hudbu. Jeho zpěv tonálních zvuků, stejně jako jeho povznášející písně a texty  oslovují lidi všech věkových kategorií a kultur. Tato hudba je úspěšně používána pro hlubší vnitřní spojení, meditaci a léčení všeho druhu.

V roce 2011 pozval Anderse americký spisovatel a celosvětově známý channeler Lee Carrol, aby poprvé zazpíval na jedné z jeho konferencí. Od té doby Anders každoročně cestuje s Leem Carrollem po Evropě a zpívá pro publika na Kryonových událostech v mnoha evropských zemích.

Anders a Cacina společně nabízejí koncerty, duchovní cesty a další události. V roce 2017 , jakož i v roce 2018 byli pozváni, aby uspořádali koncerty a workshopy o zvucích a vědomí na Tchaj-wanu a vrátí se sem na prodlouženou tour v roce 2019. U té příležitosti zazpívají na koncertě na pevnině v Číně.

< Zpět