Workshop – Spojení zvuku a duše – hlavní informace

Workshop
Anderse Holteho & Caciny Meadu

26.-27.10.2018, v Konferenčním centru Green Point
CHCI VSTUPENKU  – tak tady kliknu!

Zvuk a vibrace jsou podstatou všeho a utváří celý náš viditelný svět. Pokud chcete najít tajemství vesmíru, zajímejte se o vše co se týká energie, frekvence a vibrace.

Nikola Tesla

Coby lidské bytosti všichni sdílíme stejný původ mimo veškerý čas. My všichni pocházíme ze stejného Zdroje. A nezáleží na tom, jak tento zdroj nazýváme… my všichni pocházíme z Lásky.

Zatímco náš svět právě teď prochází hlavními změnami, jedna z věcí, které nám pomohou orientovat se v současném chaosu, je spojení s duší.

Přidejte se k nám a prožijte nádherný víkend „Spojení zvuku a duše“ s Andersem a Cacinou, kteří vás naučí jak požít zvuk, hudbu a také vás vlastní hlas ke spojení s tím, KDO ve skutečnosti JSTE.

Kryon říká:
„Lidský hlas má něco, co žádný nástroj nemá: Multidemenzionální vliv. Bůh je ve vašem hlase. vy všichni znáte moc hudby. V evoluci savců… odkud to pochází? Řeknu vám pravdu. Nemělo to vůbec nic společného s evolucí lidského druhu. Je to rozvíjející se vědomí duše . Nesete v sobě vzpomínku na to, co hudba dělá… a Duše je ta, která ji v sobě nese“.

Je to hudba, kterou naše duše nikdy nezapomněla a zvuk, který si naše Akáša pamatuje. A pro vás, jako starou duši, je práce s tóny a zvukem opravdu velmi známá. Je to uchováno ve vaší akášické paměti. Mnozí si vzpomenou na Lemurii, když se shromáždíme v kruzích, které sladí náš zvuk. Budeme zpívat tóny a specifickým způsobem sladíme naše hlasy. Nejdříve ale bychom se společně, až do samé podstaty harmonizovali… v průběhu času smísíme naše vědomí. Abychom se stali Jedním ve zvuku.

Během tohoto víkendu s Andersem a Cacinou budeme společně nacvičovat tyto „posvátné kruhy“ znovu. Jemné tonizační cvičení vám ukáže, jak sledovat zvuk vlastního hlasu do stavu plynutí a nadčasového bytí klidem a pohodou. Naučíte se jak se spojit – osobně, s partnerem a se skupinou přátel.

Zažijete také povznášející „Soul-to-Soul-talks“ „(hovory duše s duší)“ a inspirující vědecké objevy o moci vědomí, zvuku a hudby.

Tento víkend prohloubí vaše pochopení toho, KDO ve skutečnosti JSTE, a vyzdvihne vaši osobní energii, kdyžs e naučíte vidět svůj každodenní život očima své duše.

Témata:

  • Zvuk vnitřního spojení
  • Kdo jsme? Odkud pocházíme?
  • Hudba, kterou si naše duše pamatuje
  • Starodávné cvičení vyladění se s pomocí tónů
  • Cvičení pro hlas a ducha
  • Posvátné kruhy
  • Vedené zvukové meditace
  • Živá hudba ve chvílích s Andersem a  Cacinou

Workshop probíhá v angličtině a bude tlumočen do češtiny.

Tento workshop je zamýšlený jako dvoudenní. Pokud by někdo mohl přijít jen na sobotu… ano, je to možné. Ale to, co budeme dělat v neděli, je postaveno na tom, co se účastníci naučí v sobotu. Z toho důvodu není možné se registrovat jen na neděli.

Osobní předpoklady pro účast na workshopu:
Žádné

Časový harmonogram workshopu:
Sobota: 10:00 – 13:00 / 14:30 – 17:00

Neděle: 10:00 – 13:00 / 14:30 – 17:00

V obou dnech přestávka na oběd je 1,5 hod.
V ceně vstupenky je zahrnuto také:
1 káva nebo čaj na osobu během dne, domácí limonáda: voda s plátky citronu a pomeranče, lístky máty a pochopitelně oběd: zeleninová polévka, hlavního jídlo formou bufetu (2 vegetariánská a 1 s masem), salát.

Další různé nápoje, bude-li to třeba, lze v centru zakoupit.
Cena vstupenky je rozlišena do několika variant a cenových úrovní od 4.400.00 Kč do 4.800,00 Kč.

Podrobnosti naleznete na stránce CHCI VSTUPENKU.

Své dotazy k workshopu zasílejte prostřednictvím Kontaktního formuláře na stránce Kontakt nebo na adresu info@anders-holte-praha.cz .