VSTUPENKY

ticket-1ba

SPOJENÍ ZVUKU A DUŠE

workshop Anderse Holteho & Caciny Meadu

PRAHA 1.10. 2018, 9:00 – 13:00
HOTEL GREEN GARDEN


Seminář je již vyprodán, ALE vzhledem k zájmu otevíráme registraci pro odpolední workshop. V případě zájmu pište na email info@anders-holte-praha.cz nebo prostřednictvím formuláře na stránce Kontakt

Vstupenky prodává zahraniční organizační tým přímo bez prostředníků. Vstupenka vám však přijde na vámi zadaný mail ve formě odkazu ke stažení.

CENA – 55 €
1.450 Kč, přibližně, dle denního kursu

Platby zadávejte pouze v eurech! Čili všem bude odečtena z účtu částka, která odpovídá cílové částce v eurech, dle aktuálního kurzu té které banky, u níž má kupující svůj účet. Pro orientační vyjádření korunové hodnoty ceny vstupenky byl použit kurz 1:26. Rozdíl v zaplacené ceně od této orientační ceny by mohl být nanejvýš několik desítek korun.

Preferovány jsou platby kartou, alternativně je také možné využít k platbě platební systém Paypal, máte-li zřízen účet u společnosti Paypal. Hotovostní platba ani platba převodem není z principu možná. Ovšem, pokud nezvládáte platby kartou, ani přes systém Paypal, nemáte příp. ani účet, nabízím vám pomoc. V tom případě mi napište na kontaktní mail  uvedený v Kontaktech.

Platba platební kartou

banner-předprodej-tlačítkoSoučástí platebního procesu je vyplnění registrace. Zadáte jména účastníků dle počtu vstupenek a také váš e-mail, na který vám přijde vstupenka/y.

Po kliknutí na banner se vám otevře platební formulář společný pro platbu Kryonova semináře. Platba  workshopu Anderse Holteho je uvedená ve 2. řádku.

Platba PAYPAL – pro uživatele platebního systému Paypal

Po přihlášení se do svbého čtu uveďte platbu ve prospěch účtu: administracion@vesicapiscis.eu
A také datum platby, počet zaplacených vstupenek, jména účastníků a další identifikační údaje platby.