Současná hudba

Níže najdete přehled Andersových alb dostupných v současné době. Vpravo,. vedle CD jsou odkazy pro zakoupení i poslechnutí ukázky z konkrétního CD. Můžete si jeho alba buď koupit nebo si můžete koupit a stáhnout kvalitní záznam.

Anders říká: „Tvořím tuto hudbu přes 10 let a nadále cítím vděčnost za tu ohromující krásu a často i ohlas, který se vás dotkne. Stále to dostávám od lidí z celého světa. Jestliže chcete sdílet svou zkušenost, byl bych velmi rád, když se ozvete také„.

Všechna CD si lze již koupit přímo z této stránky. Zde níže uvedené odkazy zájemce přesměrují na web Anderse Holteho, kde je pak možné realizovat nákup klasického CD nebo záznamu či si jen poslechnout ukázky.  Nicméně všechna CD budou k dispozici ve foyer před koncertem i po jeho skončení. Pravě tak si je budou moci pořídit účastníci Andersova víkendového workshopu „Spojení zvuku a duše.

Lemurian Home Coming
První intedimenzionální album Anderse Holteho, ketré se dnes prodává v již ve více jak 60 zemích světa. Zvuk této hudby spojuje posluchače s hlubší pravdou. Původ, překrásný čas a prostor, který jsme všichni kdysi znali.
Koupit album
Poslechnout si ukázku

 

Dream Of The Blue Whale
Vezme vás a vaše vědomí na krásný výlet do hlubin mořského světa. Se zvukem hlasu Anderse Holteho a orchestrálního doprovodu Caciny Meadu se octnete s velrybami křižujíc do hvězdných dimenzí za prostor a čas.
Koupit album
Poslechnout si ukázku

 

My World
Tohle je první album Anderse Holteho, které spojuje obojí, jak interdimenzionální hudbu zpívanou v „jazyce zvukua“, právě tak i slova v angličtině. Je to jeho druhá spolupráce s Cacinou Meadu, se kterou také vytvořil album “Dream Of The Blue Whale – Sen modré velryby”
Koupit album
Poslechnout si ukázku

Atlantis Remembers
Mnoho lidí má úzké vazbu s Atlantidou. Její vrchol i její pád. Hudba a hloubka tohoto alba umožňuje posluchači jemně se znovu spojit s těmito časy a láskyplně se řídit světelným vzestupem Nového světa.
Koupit album
Poslechnout si ukázku

 

Oh-Be-Ahn
Hudba založená na živé nahrávce, kterou jsme udělali na Crimson Circle journey napříč Egyptem v r. 2010.
Koupit album
Poslechnout si ukázku

 

Returning
Speciální album vydané na Crimson Circle letní konferenci 2009.
Koupit album
Poslechnout si ukázku

 

 

 

 

< Zpět