O úžasných souvislostech Andersovy hudby

Andersova hudba proniká do hlubin lidského nitra, přináší lidem radost, klid, uklidnění, pocity své velikosti či věčnosti. Lidé přicházejí na koncerty i workshopy ve stále hojnějším počtu – například v roce 2018 přišlo na jejich koncert v Tai-Pei více než 10 tisíc lidí! Andersovo CD Lemurian Home Coming (Návrat Lemuřana domů) se prodává ve více než 60 zemích světa! Za Andersem však také přijíždějí i různí hudebníci a žádají ho o soukromé lekce, protože u něj nalezli, co dosud ve své tvorbě postrádali.

Jeho hudba se používá k hlubokému vnitřnímu propojení, meditacím a léčením všeho druhu! Při opakovaném poslechu může přinášet i uzdravování až uzdravení na fyzické úrovni. I o tom se dočtete v další části textu.

Málo se ví, že se Anders Holte zúčastnil se svou hudbou vědeckých studií.

Nedávno se s Cacinou zúčastnili vědeckého experimentu zkoumající zda je možné prostřednictvím meditací a vzájemného propojení snížit množství násilí a konfliktů i na Blízkém východě. Experiment byl pojmenován: The 1 Field (Jedno pole) a současně byl natáčen na to téma, o celém experimentu, film. Do tohoto experimentu se zapojilo přibližně deset tisíc lidí ze 148 zemí světa, přičemž skupiny na Blízkém východě byly propojeny i s pomocí videokamer. Některé skupinky čítaly pouze několik jednotlivců, jinde zaplnily celý sál (např. v Jeruzalémě). Tito lidé společně vyjadřovali a vyzařovali ze svého srdce společný záměr, vizualizovali si výsledek a po celou dobu jim k tomu hrál Anders s Cacinou. Všichni společně pak také zpívali. Po společné meditaci a zpěvu pak měli všichni možnost se vyjádřit – ať už na Facebooku, YouTube nebo přímo před kamerou.

Tolik radosti, lásky a vzájemného porozumění…! Výsledek tohoto experimentu bude teprve představen v listopadu tohoto roku (v již zmíněném filmu), ale my se pokusíme co nejdříve zveřejnit alespoň ukázky, jež máme od Anderse k dispozici… Věříme, že se to podaří.

A co se neví také zcela vůbec, je skutečnost dopadů Andersovy hudby na lidské zdraví, resp. na lidské buňky. Anders s Cacinou účastnili dalšího jiného experimentu jehož smyslem bylo zjistit, jaký dopad má hudba na naše zdraví, konkrétně prostřednictvím pozorování vzorků krve.

Jeden uznávaný (prozatím) nejmenovaný britský vědec odebral vzorek krve a ten rozdělil na dvě části – jednu část vložil do nádoby a dal stranou. Další nechal v místnosti a natáčel a fotil, jak krev reaguje na různé druhy hudby.

Co se děje s krví, když je mimo tělo? Krev, když není v těle, po relativně krátké chvíli odumírá. A přesně to se stalo s prvním izolovaným vzorkem. Po nějaké době zde již nebyla téměř ani jediná živá buňka. Krev byla mrtvá.

Co se však stalo s tím druhým vzorkem?

Při použití různých druhů hudby reagovala různě, většinou pozitivně. Co se však dělo během krátkého koncertu, který Anders s Cacinou prezentovali čistě pro tento vzorek, je dech beroucí. Tato krev byla plná života – byla zcela okysličená, buňky znovu ožívaly v takové míře, že onen vědec naprosto nechápal, jak je to možné. S obrovským nadšením chtěl stále nové a nové podrobnosti. Ta krev ožila natolik, že už to nedokázaly pobrat ani jeho sofistikované přístroje.

Věříme, že se Cacina s Andersem o tomto experimentu zmíní, možná nám ukáží i některé fotografie z průběhu experimentu. Ale smíme prý alespoň naznačit… Viděli jste překrásné tvary, které vytvářely molekuly vody při experimentech Dr. Masaru Emota? Tvary, které se utvářely v krvi po ovlivnění Andersovou hudbou, byly snad ještě nádhernější. Můžete tam zahlédnout snad cokoli od květu života až po Merkabu, snad i Hvězdnou bránu. Když nám to Anders a Cacina vyprávěli, všichni jsme zůstali stát s pusou dokořán…O tom informuje Marie Kuchařová, která se na Kryonově semináři v Budapešti, koncem září, s Andersem setkala.

Dokážete si představit, co to všechno může způsobit jen v oblasti léčení? Když si uvědomíme, jak reagují molekuly vody, jak reaguje krev, co všechno se v nás může odehrát? Dokážete si představit, že se budeme sami léčit během nádherného koncertního prožitku – ba co víc, co kdyby byly v dané místnosti přítomny i krevní konzervy kdesi pod pódiem? Co kdybychom během onoho prožitku dokázali spolutvořit i zdraví pro ostatní? Kam až mohou pokračovat tyto potenciály?

Z našeho pohledu nemůže snad existovat osoba, kterou by tyto skutečnosti nechaly chladnou. V každém to jistě zapálí jakousi jiskérku zvědavosti, nebo spíše touhy, touhy po něčem vyšším, po spojení s touto úrovní, být tou úrovní, být tedy Mistrem sebe sama. Svého aktuálního života. Protože někde v hloubi sebe to víme, že tím jsme. Chceme to uchopit. A teď tady tušíme, že je před námi možnost se těchto rovin nejen více dotknout. Zvítězí rozum nebo naše vnitřní touha, Intuice?

S láskou i radostí vás všechny zveme na tuto jedinečnou událost.

A zde jsou odkazy k oběma částem vystoupení Anderse i Caciny v Praze, v říjnu 2019:

Krátký rozhovor s Andersem o jeho hudbě si můžete poslechnout a procítit z následujícího záznamu. Můžete si sami procítit jak je Anders, i jen při hovoru, ponořen do energií srdce, do energií své hudby. 

  • Video: Anders Holte – Rozhovor o jeho hudběZDE
  • Bližší informace ke koncertu naleznete ZDE.
  • Registrovat se ke koncertu a jak zaplatit vstupenku je ZDE
  • Bližší informace k workshopu Spojení zvuku a dušeZDE
  • Registrovat se k workshopu a jak zaplatit vstupenku –  ZDE
  • Informace o Andersovi, jeho životě, práci, ukázky jeho hudbyZDE
  • Rozhovror s Andersem Holtem – O posvátném zvuku a propojení s naší duší – ZDE

Pokud však byste měli s nějakou částí informací nejasnost, pokud byste potřebovali další informace nebo jakoukoli pomoc, napište nám buď přes Kontaktní formulář ZDE nebo přímo na mail info@anders-holte-praha.cz . Rádi vám vyjdeme vstříc.