Anders Holte – Cesta životem, hudbou a tóny

Životopis

Anders se narodil a vyrůstal v Kodani (Dánsku) a je dnes znám coby zpěvák, skladatel a channeler hudby. Ale takhle to všechno nezačalo.

Kariéru začal jako hlavní zpěvák rock-popové skupiny Paris Paris. Po nějakém čase Anders pocítil touhu po skutečném hudebním vzdělání, a tak se rozhodl pro „klasickou cestu“.

Byl přijat na Royal Danish Academy of Music (Královskou dánskou hudební akademii) v Kodani a promoval jako klasický zpěvák, učitel zpěvu a dirigent.

Zpíval se sborem Královské dánské opery, sborem Dánského rádia a cestoval po celém světě se seskupením a cappella Musica Ficta. Přesto po nějakém čase cítil, že ho nenaplňuje zpěv pouze klasické hudby, která je nádherná a velmi silná, avšak v zásadě vyjadřuje vědomí, které zde vládlo před několika staletími.

A proto ukončil své prestižní povolání, odstěhoval se z Dánska a vstoupil do nové neznámé fáze svého života. Místo aby zpíval pro druhé, nechal hudbu, aby se postupně sama zformovala, následoval svou intuici. Tento velmi osobní proces brzy vedl k vydání prvního Andersova alba s názvem Lemurian Home Coming a poté ještě několika dalších.

“Lemurian Home Coming” mezitím vyšlo ve více než 60 zemích po celém světě. Jeho dvě nejnovější alba „Dream Of The Blue Whale“ a „My World“ jsou vydána ve spolupráci s jeho partnerkou Cacinou Meadu.

Dnes je Anders mezinárodně znám pro svou jedinečnou interdimenzionální hudbu. Jeho zpěv tonálních zvuků, stejně jako jeho povznášející písně a texty  oslovují lidi všech věkových kategorií a kultur. Tato hudba je úspěšně používána pro hlubší vnitřní spojení, meditaci a léčení všeho druhu.

V roce 2011 pozval Anderse americký spisovatel a celosvětově známý channeler Lee Carrol, aby poprvé zazpíval na jedné z jeho konferencí. Od té doby Anders každoročně cestuje s Leem Carrollem po Evropě a zpívá pro publika na Kryonových událostech v mnoha evropských zemích.

Anders a Cacina společně nabízejí koncerty, duchovní cesty a další události. V roce 2017 byli pozváni, aby poprvé uspořádali koncerty a workshopy o zvucích a vědomí na Tchaj-wanu a vrátí se sem na prodlouženou tour v roce 2018. U té příležitosti zazpívají na koncertě na pevnině v Číně.

http://www.anders-holte.com/videos.html
www.anders-holte.com

Na této stránce si můžete poslechnout zvukové klipy a koupit si CD alba nebo si můžete koupit hudbu jako vysoce kvalitní download. Anders Holte vytvořil tuto hudbu za posledních 10 let a je nadále vděčný za pozitivní zpětnou vazbu, kterou dostává od lidí po celém světě. Pokud se chcete podělit o své zkušenosti, rád vás také uslyším.

Upozorňujeme, že některé alba jsou dostupné pouze jako download.

Na pražském workshopi bude možné alba Anderse Holterho si koupit.

Následující odkaz (obrázek) vás přesměruje na stránku s nabídkou Andersových alb.   U každého alba jsou k dispozici krátké ukázky.